MIĘKKA I DELIKATNA

Tkanina bambusowa

Tkanina ta posiadam właściwości termoizolacyjne, dzięki temu w czasie upałów delikatnie chłodzi dziecko, a w chłodniejsze dni utrzymuję optymalną temperaturę nie powodując przegrzania. Jednocześnie tkanina jest bardzo miła i delikatna w dotyku dlatego jest tak często stosowana w branży niemowlęcej. Dzięki swoim właściwościom bambus często stosowany jest do produkcji pieluszek niemowlęcych.

ZRÓŻNICOWANE WZORY

Oryginalne, nieszablonowe i uniwersalne wzory.

W swojej ofercie posiadamy kilkanaście wzorów tkaniny,  nasz zespół projektantów stale pracuje nad poszerzeniem oferty, dzięki temu w każdym miesiącu mamy nową kolekcję. Dla naszych stałych odbiorców oferujemy newsletter z nowościami, pozwala to na przygotowanie kolekcji oraz ewentualnej promocji ze znaczącym wyprzedzeniem.

KATALOG PDF

Pobierz pełen katalog wzorów tkanin bambusowych.

Pełną ofertę dostępnych wzorów znajdą Państwo w linku poniżej, katalog jest zmieniany na bieżąco. Zachęcamy do częstego odwiedzania katalogu ponieważ jest to jedno z pierwszych miejsc gdzie dodajemy nowości. W katalogu zawierają się wszystkie wzory oraz ceny.

ATEST OEKE-TEX

Bezpieczna atestowana

Tkanina bambusowa

Zadbaliśmy o to, aby tkanina miała najwyższej jakości druk zgodny z atestami OEKO-TEX. Druk reaktywny charakteryzuje się tym, że wnika on w strukturę tkaniny dzięki temu nie jest wyczuwalny pod palcami. Bawełna nadrukowana jest metodą cyfrową zapewnia to nam pełną paletę bardzo nasyconych barw.

TKANINA BAMBUSOWA

Specyfikacja techniczna

Szerokość tkaniny: 145cm
Tkanina jednostronna
Gramatura: 153g na m2
Prać w 30 C°
Nie wybielać
Skład 100% wiskoza z bambusa

Podstawowe informacje

Cennik hurtowy na zakup tkanin bambusowych

Poniżej przedstawiamy cennik hurtowy, zachęcamy do pobrania dokładnego katalogu PDF gdzie ceny są dokładnie opisane. Oferta hurtowa dotyczy zakupu belki materiału (30m) lub zakupu mix 100m (tkanin i dzianin). Ceny uzależnione są od kolorów wykorzystanych na tkaninie. Rozróżniamy 2 kategorie, wzory jasne oraz ciemne. Jeżeli interesuje Państwa mniejszy zakup zapraszam na nasz sklep detaliczny.

Pobierz pełną ofertęPobierz pełną ofertę

Wzory jasne

32.51 zł

Cena za m.b
Minimalny zakup 30m
na wzór.

Wzory ciemne

34.00 zł

Cena za m.b
Minimalny zakup 30m
na wzór.

Mix 100m – jasne

33.73 zł

Cena za m.b
Min. zakup – 10m na wzór, suma musi dać razem – 100 m

Mix 100m – ciemne

35.00 zł

Cena za m.b
Min. zakup – 10m na wzór, suma musi dać razem – 100 m

Zadzwoń do nas

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Zadzwoń do nas lub napisz, chętnie pomożemy Ci podjąć najlepszą decyzję.

kontakt@plushminky.pl

Kontakt mailowy

tel +85 722 28 69

Kontakt telefoniczny

export@plushminky.pl

Как связаться на русском языке