Startuj z PlushMinky

Pełna oferta PlushMinky w Twoim sklepie.

Kupuj w cenach hurtowych, a w ilościach detalicznych.

PlushMinky na start – jest to nasza najnowsza oferta. która ma pozwolić Państwu wprowadzić do swoich sklepów pełen asortyment PlushMinky, inwestując nie duży wkład finansowy. Dzięki temu, mają Państwo dostęp do ponad 300 różnych rodzajów produktów w super cenie.

Dlaczego posiadanie dużej oferty jest tak ważne? Wiemy jak dużo czasu i pieniędzy trzeba poświęcić na reklamę. Największym kosztem jest właśnie dotarcie do naszego idealnego klienta. Jeżeli to się nam już uda, wspaniale jest jak mamy bogatą ofertę która pozwoli mu na zakupu szerokiej gamy produktów w jednym miejscu.  Jest to jeden z kluczy do zwiększenia sprzedaży!

Prosta oferta

Jak to działa?

3 metry

Ilość na wzór – 3m nie mniej, nie więcej 🙂 jest to najbardziej optymalna ilość do przetestowania wzoru.

38 wzorów

Minimalna ilość zakupu to 38 wzorów / kolorów na kategorię
(dostępne kategorie: polar minky, bawełna, dresówki)

Najniższa cena

Wybierając pakiet Startuj z PlushMinky otrzymują Państwo najlepszą możliwą cenę – cenę belkową, kupując ilość detaliczną.
Cennik belkowy

Ile można zarobić?

Zyski są uzależnione tylko od Państwa i od pomysłu na sprzedaż. Marże produktowe są wysokie, co pozwala na inwestycję w reklamę.

Poniżej przedstawiamy przykładową tabelę zysków

Sposób na zwiększenie sprzedaży?

Najlepszym sposobem na zwiększenie zysków jest powiększenie oferty o produkty zależne. Czyli takie które mogą interesować Państwa grupę odbiorców. Takie właśnie produkty dostarcza PlushMinky!

Marka PlushMinky dba o to, aby ceny sprzedaży nie były w znacznym stopniu zaniżone.W każdym miesiącu wprowadzamy nowości, pozwala to Państwu na stałe rozwijanie biznesu i zdobywanie klientów.

Zysk na poziomie 7 192 zł - miesięcznie

Bawełna

11.49 zł

/zysku

Tkaninę bawełnianą kupią Państwo w cenie 24.51zł brutto. Cena detaliczna tego produktu to około 36zł brutto. Przy sprzedaży 150m miesięcznie, wygenerują Państwo 1 723 zł czystego zysku.

Zobacz wzory
Minky i velvet

13.22 zł

/zysku

Polar minky kupią Państwo w cenie 20.78 zł brutto. Cena detaliczna tego produktu to około 34zł brutto. Przy sprzedaży 200m miesięcznie, wygenerują Państwo 2 644 zł czystego zysku.

Zobacz kolory
Dresówka

10.02. zł

/zysku

Dresówkę kupią Państwo w cenie 34.98zł brutto. Cena detaliczna tego produktu to około 45zł brutto. Przy sprzedaży 150m miesięcznie, wygenerują Państwo 1 503 zł czystego zysku.

Zobacz wzory

Dlaczego warto?

Nie kupuj “kota w worku” sprawdź jaki asortyment najlepiej sprzeda się w Twoim sklepie.

Dzięki naszej ofercie mogą Państwo wprowadzić niewielkim kosztem pełną ofertę PlushMinky, a to ponad 300 rodzajów różnych tkanin i dzianin. Pozwoli to na sprawdzenie, który z towarów najlepiej sprzedaje się na Państwa sklepie. To właśnie ten towar wprowadzić na stałe do Państwa oferty. Dzięki temu zmniejszają Państwo ryzyko a zwiększają zyski inwestując tylko w towar najlepiej dobrany do charakteru Państwa sklepu.

Zainteresowała Cię nasza oferta, skontaktuj się z naszym biurem.

Potrzebujesz więcej informacji ? Przeczytaj poniższą historię pełną inspiracji.

Inspirująca historia

Zaczęli od 100m dziś sprzedają 80 000m rocznie.

Inspiracją do stworzenia tej formy współpracy była pewna Polska firma, która korzystając z naszej oferty mix100 rozpoczęła działalność, która w tej chwili jest znana na rynku europejskim.

A zaczęło się to od jednego e-maila z pytaniem o możliwość uzyskania szerokiej gamy asortymentu. W swojej ofercie już wtedy mieliśmy propozycję mix100. Decyzja zapadła, otrzymaliśmy zamówienie na 10m x 10 wzorów. Miesiąc później, otrzymaliśmy kolejny e-mail z tego samego adresu. Tym razem od razu zamówienie, mix200 – minky. Byliśmy pod dużym wrażeniem szybkości rozwoju tego, wydawałoby się “raczkującego” jeszcze partnera biznesowego. Dalej potoczyło się już błyskawicznie. Determinacja właścicieli i skuteczność działania doprowadziła tę firmę do momentu, w którym ich sprzedaż wywindowana została na wysokość 80.000 metrów rocznie!

Ta historia pokazuje, że wszystko jest w zasięgu naszych możliwości. Co więcej, daje potężną dawkę satysfakcji i poczucia spełnienia. To są dwie najważniejsze składowe razem prowadzące do sukces. Stąd właśnie pomysł na ofertę Startuj z PlushMinky. Chcąc dać szansę szybkiego rozwoju, zminimalizowaliśmy wymogi ilości, optymalizując możliwość osiągnięcia celu – wspólnego progresu. Nic tak nie cieszy jak możliwość wyciągnięcia ręki i choćby minimalna pomoc w tworzeniu czegoś wielkiego.

Rozpocznij swoją przygodę

Skontaktuj się z naszym biurem, powiększ swoją ofertę i sprzedaż!