POLAR MINKY

Co to polar minky, dlaczego my?

Minky to rodzaj dzianiny, która jest bardzo miła w dotyku, puszysta i delikatna. Dzianina ta wykorzystywana jest w produktach przeznczonych dla najmniejszych. Możemy go spotkać w produkcji akcesoriów dziecięcych, ubranek, kocyków i zabawek oraz wszystkich innych produktach, gdzie liczy się miła faktura. Polar ten dostępny jest w różnych rodzajach: gładki, drukowany, tłoczony lub czesany.

RODZAJE MINKY

Poznaj naszą rodzinę minky.

W swojej ofercie posiadamy 5 rodzajów minky. Minky w tłoczone kropki – nasz best seller, minky gładki, minky w czesane gwiazdki i serca oraz minky drukowany. Minky posiada najwyższą gramaturę 380g na m2 oraz certyfikat „Bezpieczy dla dziecka”.

Poznaj nasze kolory

Przepiękna pełna paleta barw.

W stałej ofercie posiadamy 26 kolorów minky, poniżej mogą Państwo pobrać naszą pełną ofertę ze spisem kolorów oraz cen. Przy współpracy z naszymi odbiorcami stale pracujemy nad poszerzeniem oferty, dzięki czemu w każdym sezonie mogą Państwo znaleźć nowe kolory.

Kupuj sprawdzone Minky

Certyfikowana dzianina

„Bezpieczny dla dziecka”

Zdajemy sobie sprawę, że minky wykorzystywane jest przy tworzeniu produktów z najwyżej półki. Dlatego zadbaliśmy o to, aby dzianina była przyjazna dla dziecka. Z dumą możemy pochwalić się badaniami laboratoryjnymi dzianiny oraz certyfikatem „Bezpieczny dla dziecka” wydanymi w Instytucie Włókiennictwa w Łodzi.

Cennik hurtowy

Cennik hurtowy na zakup polaru minky.

Poniżej przedstawiamy cennik hurtowy polaru minky, minimalny zakup hurtowy to belka materiału (około 50m) lub mix 350m, 250m. (mieszanka kolorów min. 10m na kolor). Zachęcamy do pobrania pełnej oferty która znajduje się w przycisku poniżej. Jeżeli interesuje Państwa mniejszy zakup zapraszam na nasz sklep detaliczny.

Pobierz pełną ofertęPobierz pełną ofertę

Minky kropki

16.90 zł

Cena za m.b
Minimalny zakup 50m
na kolor.

Minky gładki

16.60 zł

Cena za m.b
Minimalny zakup 50m
na kolor.

Minky czesane

17.00 zł

Cena za m.b
Minimalny zakup 50m
na kolor.

Mix minky – 350m

18.69 zł

Cena za m.b
Mieszanka kolorów.

Mix minky – 200m

20.32 zł

Cena za m.b
Mieszanka kolorów

Zadzwoń do nas

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Zadzwoń do nas lub napisz, chętnie pomożemy Ci podjąć najlepszą decyzję.

kontakt@plushminky.pl

Kontakt mailowy

+85 722 28 69

Kontakt telefoniczny

export@plushminky.pl

Как связаться на русском языке