PRZĘDZA PREMIUM

Dzianina pętelkowa - dresówka

Poniżej przedstawiamy ofertę dotyczącą dzianin dresowych. Dresówka jest w całości wyprodukowana w Polsce. Jej gramatura to 240g – 250g na m2. Dresówka idealnie nadaje się na ubranka dziecięce, zabawki, apaszki czy też kocyki (połączenie z minky ). Posiadamy dwa rodzaje dresówek: drapane oraz gładkie (pętelkowe). Drapane idealnie nadają się na zimę mają miękką pokrywę (baranek) na drugiej stronie, oraz lekko wyższą gramaturę 300g na m2.

NIESZABLONOWE WZORY

Oryginalne, nieszablonowe, kolorowe wzory.

W swojej ofercie posiadamy kilkadziesiąt wzorów dresówek,  nasz zespół projektantów stale pracuje nad poszerzeniem oferty, dzięki temu w każdym miesiącu mamy nową kolekcję. Dla naszych stałych odbiorców oferujemy newsletter z nowościami, pozwala to na przygotowanie kolekcji oraz ewentualnej promocji ze znaczącym wyprzedzeniem.

Katalog wzorów

Pobierz katalog ze wszystkimi wzorami oraz cenami.

Pełną ofertę dostępnych wzorów znajdą Państwo w linku poniżej, katalog dresówek jest zmieniany na bieżąco. Zachęcamy do częstego odwiedzania katalogu dresówek ponieważ jest to jedno z pierwszych miejsc gdzie dodajemy nowości. W katalogu zawierają się wszystkie wzory oraz ceny.

BADANA DZIANINA

Bezpieczna atestowana

Dzianina pętelkowa

Zadbaliśmy o to, aby dzianina miała najwyższej jakości druk zgodny z atestami OEKO-TEX. Druk reaktywny charakteryzuje się tym, że wnika on w strukturę tkaniny dzięki temu nie jest wyczuwalny pod palcami. Dresówka nadrukowana jest metodą cyfrową zapewnia to nam pełną paletę bardzo nasyconych barw.

DRESÓWKA OD PODSZEWKI

Specyfikacja techniczna

Szerokość dzianiny: 160 cm
Dzianina jednostronna pętelkowa lub drapana
Gramatura: 240g (pętelka) 300g (drapana) na m2
Prać w 30 C°
Nie wybielać
Skład 95% bawełna + 5% elastan

Podstawowe informacje

Cennik hurtowy na zakup dzianiny dresowej.

Poniżej przedstawiamy cennik hurtowy, zachęcamy do pobrania dokładnego katalogu PDF gdzie ceny są dokładnie opisane. Oferta hurtowa dotyczy zakupu belki materiału (30m) lub zakupu mix 100m (tkanin i dzianin). Ceny uzależnione są od kolorów wykorzystanych na dzianinie. Rozróżniamy 2 kategorie, wzory jasne oraz ciemne. Jeżeli interesuje Państwa mniejszy zakup zapraszam na nasz sklep detaliczny.

Wzory jasne

28.44 zł

Cena za m.b
Minimalny zakup 30m
na wzór.

Wzory ciemne

29.71 zł

Cena za m.b
Minimalny zakup 30m
na wzór.

Mix 100m – Jasne

30.07 zł

Cena za m.b
Min zakup 10m na wzór – suma 100m

Mix 100m – ciemne

31.33 zł

Cena za m.b
Min zakup 10m na wzór – suma 100m

Zadzwoń do nas

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Zadzwoń do nas lub napisz, chętnie pomożemy Ci podjąć najlepszą decyzję.

kontakt@plushminky.pl

Kontakt mailowy

+85 722 28 69

Kontakt telefoniczny

export@plushminky.pl

Как связаться на русском языке