Scroll to top
© 2018, Copyright by Apoz Sp. z o.o.
Share

Kilka słów o naszym miękkim przedsięwzięciu

PlushMinky™ powstało w 2012 roku. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca z bogatą ofertą tekstyliów dedykowanych przede wszystkim najmłodszym. Po kilku latach działalności wiemy, że nasze pragnienie stało się rzeczywistością. Pierwsze zamówienie opiewało na zaledwie kilka metrów. Obecnie rokrocznie nasza sprzedaż minky liczona jest w setkach kilometrów. Staliśmy się wiodącym importerem tej tkaniny w Polsce i Europie.

Dwa słowa określające nas najlepiej?
To właśnie PlushMinky™!

Te dwa słowa mówią wszystko: - Plush: to pluszowe słowo, które najlepiej oddaje nasze marzenie – chcemy, aby świat naszych klientów był miękki, ciepły i przytulny. Dokładnie taki jak tkaniny, które oferujemy.

Minky: od tego materiału rozpoczęła się nasza przygoda ze sprzedażą tekstyliów. To również kwintesencja delikatności i miękkości. Nie znamy niczego, co byłoby w dotyku przyjemniejsze niż nasze minky!

Jakość na pierwszym miejscu

Tworząc PlushMinky™ mieliśmy na uwadze przede wszystkim jakość. Wiemy, że nasze materiały będą służyły tym najbardziej wymagającym – dzieciom. Zadbaliśmy o to, by oferowana przez nas tkanina bawełniana polskiej produkcji posiadała Oeko-Tex®. Nasze minky posiada certyfikat Bezpieczny dla Dziecka®. O jakość dbamy na każdym etapie produkcji. To dzięki temu ponad 300 rodzajów tkanin, które oferujemy odznacza się wyjątkową miękkością, trwałością nadruku oraz wysoką gramaturą.

Co można znaleźć w naszej ofercie?

Obecnie PlushMinky™ oferuje polar minky – naszym produktem flagowym jest przede wszystkim minky w kropki. Od 2012 roku asortyment sukcesywnie zasiliły: tkanina bawełniana, dresówka, jersey, muślin, velvet, softshell oraz bambus. Wszystkie dostępne są w wielu wzorach i kolorach. Posiadamy także panele: od poduszkowych po pościelowe, jak i różnorodne wypełnienia.

Rozgość się, Drogi Kliencie!

W PlushMinky™ dbamy o każdego na równi. Prowadzimy sprzedaż hurtową oraz detaliczną. Możemy zapewnić, że każde zamówienie jest traktowane przez nas z taką samą należytą troską – bez względu na jego wielkość. Dbamy o preferencyjne koszty wysyłki, tworzymy oferty specjalne. Wspieramy osoby rozpoczynające przygodę związaną ze sprzedażą tkanin. Oferujemy dodatkowe materiały reklamowe i proponujemy unikalny program na start!

Masz pytania skontaktuj się z nami

Jesteśmy dostępni dla was od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00